Hakkımda

Gizem Kılıç Kimdir?

1979 yılında Ankara’da doğdum. Evli ve 2 kız annesiyim. Kızlarımın birisi 14, birisi 8 yaşında.  Eşimi tanıdıktan sonra hayatım değişti anlam kazandı diye düşünürken, kızlarımın doğumuyla hayatım çok daha farklı bir yön aldı. Onlar hayatımda en büyük destekçilerim. Küçücük bedenleriyle bir insanın hayata daha sıkı tutunması gerektiğini bana her defasında öğretmeyi başardılar. Tüm başarılarımın temelinde onların sevgisi var.

Üniversitede okurken çocuk gelişimlerine olan merakım annelik ile ilgili büyük tecrübe toplamamı sağladı. Çocuk gelişimi okumamda içimdeki çocuk sevgisi etkili olmuştu. Daha sonraları çalışmadığım dönemlerde evde oturduğum zamanlarda internette her konuda birbirinden farklı bilgiler olduğunu gördüm. Bu aslında bazen faydalı olsa da bazı konulardan birbirinden farklı bilgilerin olması bilgi kirliliği de yaratabiliyor. Ve insanları yanlış yönlendiriyor. Bu nedenle ben de bu dönemde kendime bir blog açmayı ve burada kirli bilgilere yer vermeden konular oluşturmayı istedim. Bu blogta kirli bilgiye yer yok ama tabi ki her konuda yorumlarınızla fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşmanız beni son derece mutlu edecek.

Hep birlikte konular ile ilgili en temiz bilgileri paylaşmak için bu blogta buluşalım. Birbirimizin fikirlerine değer vererek kaliteli bir platform oluşturalım.